Vorsten
U bewandelt nu het bestand Vorsten, met de europeesche vorstenhuizen en adel rond dat het geslacht Nassau. Heeft u aanvullende informatie, of mist u sommige personen, laat het me dan even weten. Stuur een mailtje naar .
Heinrich XX
van Reuss zu Greiz

*1794-†1859
Heinrich XX
Karoline Amalia
van Hessen Homburg

*1819-†1872
Adolf Georg
van Schaumburg Lippe

*1817-†1893
Hermine
van Waldeck Pyrmont

*1827-†1910
Heinrich XXII
van Reuss zu Greiz

*1846-†1902
Ida Mathilde
van Schaumburg Lippe

*1852-†1891
Emma Karoline
van Reuss zu Greiz

*1881-†1961
Emma Karoline van Reuss zu Greiz
17 jan 1881 (ma) geb. te Greiz [th, Duitsland]
1 jaar: 26 mrt 1882 (zo) geb. zus Maria van Reuss zu Greiz te Greiz [th, Duitsland]
3 jaar: 13 jul 1884 (zo) geb. zus Karoline Elisabeth van Reuss zu Greiz te Greiz [th, Duitsland]
6 jaar: 17 dec 1887 (za) geb. zus Hermine van Reuss zu Greiz te Greiz [th, Duitsland]
10 jaar: 4 sep 1891 (vr) geb. zus Ida van Reuss zu Greiz te Greiz [th, Duitsland]
10 jaar: 28 sep 1891 (ma) ovl. moeder Ida Mathilde van Schaumburg Lippe te Greiz [th, Duitsland]
21 jaar: 19 apr 1902 (za) ovl. vader Heinrich XXII van Reuss zu Greiz te Greiz [th, Duitsland]
22 jaar: 14 mei 1903 (do) tr. Erich Kungl von Ehrenburg (22 jaar) te Greiz [th, Duitsland]
24 jaar: 17 jan 1905 (di) ovl. zus Karoline Elisabeth van Reuss zu Greiz te Weimar [th, Duitsland]
46 jaar: 13 okt 1927 (do) ovl. broer Heinrich XXIV van Reuss zu Greiz te Greiz [th, Duitsland]
49 jaar: 3 dec 1930 (wo) ovl. partner Erich Kungl von Ehrenburg te Bruneck
61 jaar: 1 nov 1942 (zo) ovl. zus Maria van Reuss zu Greiz te Klagenfurt
66 jaar: 7 aug 1947 (do) ovl. zus Hermine van Reuss zu Greiz te Frankfurt am Oder
80 jaar: 6 dec 1961 (wo) ovl. te Ehrenburg
Erich
Kungl von Ehrenburg

*1880-†1930
graaf van Ehrenburg
Op naam zoeken
achternaam

voornaam


Korte biografie
Uitgebreid
Opgesteld met het
stamboomprogramma
GensDataPro